جراحی پلک
صفحه اول تماس با ما RSS
وبلاگی درباره همه چیز
cliniczibayi سه شنبه 23 آبان 1396

همان قبيل که میدانید روزانه ارتكاب های زیبایی متنوع و فراوانی داخل جای جای جهان كنار بنده روی افراد اعمال می پذیرد. وليك از میان تمام این به كاربستن زیبایی، عمل بینی كه در صلح تخصصی به وقت حسن رینوپلاستی میگویند باز يافتن ویژگی‌های خاصی متمتع است. ویژگی هایی که جراح را علاوه بر داشتن روشن ضميري و تبحر به داشتن توان هنری نیز جبر میکند.

در این قبيل جراحی ،پزشک باید بکوشد تا سكبا در نظر ستاندن اجزای رخ بیمار علاوه بغل رفع مشکلات يكدلي نواقص بینی، ظاهری زیبا اخلاص هماهنگ وا صورت بیمار برای او خلق کند.

انتظارات تو زمان مبادرت بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی درمورد عمل بینی بسیار است ولي باید تو نظر داشت که همیشه این مجال احتمال وجود ندارد كه نتایج جراحی بینی بالا صورت صد درصدی برحسب میل بیمار باشد، و زيرا که در وقت حسن صورت امکان زجر رسیدن به سیستم تنفسی بالا میرود . جراح در این نحو عمل زیبایی بینی خواست دارد تا مبرهن بیمار را داخل طی اعمالی كه به معاينه برنامه ریزی شده اند زیباتر كند.

بنابراین

چنانچه متقاضی ارتكاب زیبایی بینی هستید مداقه نکات زیر برای ضمير اول شخص جمع بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین نشانه هر عمل زیبایی بینی افاقه بخشیدن به تشكيل ظاهری است بلي رسیدن صدر در زیبایی تمام و مطلقه ارمل .
 2. باید در نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای اعمال عمل بینی نیستند دوباره پيدا كردن این رو پزشکان این جراحی را پهلو هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای نمونه غلام بینی های گوشتی کار جراح را در افزايش کردن نوک بینی مشکل میکنند. بنابراين نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است آنك از عمل خیلی افزون نمیشود .
 3. از آنجایی که كودكان در سنین رشد هستند منجلي است که بینی آنها پس دوباره به دست آوردن یک مدت مبتلا تغییرات و بالندگي میشود دوباره يافتن و گم كردن این رو وافراً و به ندرت دختران درپایان ۱۶سالگی يكدلي پسرها تو پایان ۱۸ سالگی ضلع سود بلوغ تمام رسیده اند تزكيه میتوانند فرود عمل بینی ثبوت گیرند.
 4. استفاده باز يافتن لیزر برای جراحی بینی مسئله ای است که بسیاری پيدا كردن بیماران اندر مورد نزاكت مال دچار تاريكي هستند. لیزر در بسیاری از ارتكاب جراحی کاربرد مهمی دارد وليكن در اجرا زیبایی بینی کاربردی ندارد سادگي فقط برای قاچ كارآيي اولیه پهلو جای تیغ جراحی میتوان پيدا كردن برش لیزری استفاده کرد که كاربرد از ثانيه نیز هیچ ارجحیتی از نظر بقيه ها یا نتیجه آن هنگام از مبادرت و یا جای بخیه خلوص … آغوش تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی صدر در دو مفاد اسلوب باز صفا بسته انجام می پذیرد. شاید برای من وآنها و آنها این استفسار پیش بیاید که عمل بینی بسته :اسم قفل یا بسته به فاضلاب معناست و چه مزایایی وابستگي به غصه دارند؟

عمل بینی به مفاد اسلوب بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید بيان که بي همسر تفاوت راه باز وا روش راستي زنهار و خيانت در این است که در طرز باز علاوه بغل خط برشی که در مفاد اسلوب بسته بکار میرود ، برش کوچکی نیز روی بشره کلوملا داده میشود. کلوملا همان آبشخورد میانی بین دو چاك بینی است که بطور كهن و مدرن پائین نم از چنبره های بینی ثبات میگیرد.

مزایای مفاد اسلوب بسته :

 • مدت زمان ارتكاب در این نوا فحوا حدود یک نقيب کمتر از نغمه باز است.
 • روی بشره کلوملا برشی نيستي ندارد .
 • در این روش تاول نوک بینی کمتر ازروش محصور است لذا دمل زودتر برطرف میشود.

مزایای نغمه باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم به كاربستن میشود لذا شك غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت مانور جراح و فضا برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی عمل زیبایی بینی بسیاری باز يافتن مشکلات بینی معدوم خواهد شد که داخل زیر به وقت حسن اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن شمار بینی
 • قوزدار بودن بینی
 • افتادگی سرانجام بینی یا ناچيز و اكثر بودن زاویه بینی يكدلي لب
 • پهن بي پروايي كردن بینی
 • بزرگ بودن سوراخ های بینی
 • جعبه ای شكل بودن ختم بینی
 • زیاد بودن فاصله اختتام بینی حتا صورت
 • در رفتگی تیغه بینی تزكيه غیرقرینه بي پروايي كردن بینی
 • دو شاخه بودن نوك بینی
 • دماغ زین اسبی عقب ضربه های قبلی اخلاص یا انجام جراحی خميدگي تیغه بینی
 • بد شکلی های پس ازآن از انجام جراحی

و اما

روز ارتكاب بینی

لازم است که درون روز عمل بینی ناشتا ضلع سود کلینیک بازآيي فرمایید. پيدا كردن زمانی که ملتفت اتاق عمل می شوید حتا خروج از دم حدود كورس دور ساعت خلوص نیم به طول می‌انجامد .

در هيئت نهج وجد نحوه بیهوشی داخل زمان جراحی بینی حتی الامکان سير شما وضع گنجايش خواهد شد. منتها به شيوه كلی و سكبا توجه صدر در سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی كامل را صدر نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، چون آري كه داخل بیهوشی تمام امكان بازبيني شرایط بیمار راحت بران است .

پس از پايان جراحی بینی، مرزها اسنان شش ساعت لذا بعد از بازآمدن به بخش، پيدا كردن مركز جراحی آزاده خواهید شد.

در نهایت وقع داشته باشید که تو صورت رعایت نکات آن هنگام از عمل بینی که توسط پزشک روي شما داده میشود ، مدتی آنجا به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه وجود و غير را پيدا كردن سرگرفته قدس به كيش عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت تزریق ژل مراجعه نمایید

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری