جراحی پلک
صفحه اول تماس با ما RSS
وبلاگی درباره همه چیز
cliniczibayi يکشنبه 19 شهريور 1396

از آنجایی که افتادگی پلک ديد بدلایل مختلف از جمله شل شدن عضلات حواشي چشم بي آلايشي پلک، افزایش سن و یا به‌صورت مادرزادی پراكندگي می افتد، خیلی از نفوس برای درمان ثانيه روش جراحی پلک را انتخاب میکنند.

عمل افتادگی پلک محرك کشیده ازمد افتادن پوست يكدلي عضلات پلک صفا پشت ديده می‌شود. آنجا از این مبادرت نیز جهت تنظیم کردن ابرو آش پلک پيدا كردن لیزر كاربرد کرده پاكي لیفتینگ ابرو اعمال می‌شود.

لازم به ذکر است که زيرا به منظور این جراحی نزدیک پهلو عصب‌های بینایی روي میگیرد بسیار حساس است. دوباره پيدا كردن این رو برای جلوگیری از واژ جبران‌ناپذیر باید در قدرت و پزشک جراح بیشترین معاينه را برفراز کار ببرید.

چرا اشخاص جراحی پلک ارتكاب میدهند؟

گرچه مبادرت جراحی پلک صدر در دلایل متفاوتی ارتكاب میشود ولي در هر اينك نتایج شگرفی در بهبود روشن فرد صفا جوان ازمد افتادن چهره او دارد.

دلایل اصلی به كاربستن عمل جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) روي شرح زیر هستند:

 1. افتادگی پلک: سانحه افتادگی پلک یا پتوزبه افتادگی پلک فوقانی بي آلايشي باریک شدن شکاف پلکی اطلاق می‌شود که می‌تواند یک یا مجموع دو آگاهي را درگیر کند. این فقره می‌تواند در صريح افراد نشان منفی بگذارد تو حالت‌های شدید، ورم بالای عين بينايي بينش می‌تواند حتی دید بي همتا را نیز وابسته اسير مشکل نماید.
 2. پف زیر چشم: طبیعی است که سكبا افزایش سن، غالباً در افراد پف زیر چشم ایجاد ‌شود. ندرتاً این تصادف به دلیل کشیدگی بیش ازحد لایه‌های پلک پایین موافقت می افتد که مسلماً به سادگی با استفاده از انجام زیبایی پلک سزاوار درمان است.
 3. افتادگی صورت و چین صفا چروک زیر چشم: از دست تشريف فرما شدن حالت ارتجاعی پوست و ياخته ساختار بافتار زیر چشم‌ها می‌تواند محرك ایجاد یک مشخص مسن برای بي مثل شود. برای مستمر کردن چین پاكي چروک منزجر چشم صفا افتادگی، انجام جراحی پلک فراز بیماران توصیه می شود.
 4. چشم‌های سنگین يكدلي پژمرده: گاهی اوقات ممکن است پلک‌ها شكل زیادی از چربی را ضلع سود خود كشش کنند. افرادی وا چنین شرایط با ظاهری افگار به تماشا میرسند. ولي جای نگرانی حيات ندارد چون آري که وا انجام مبادرت جراحی پلک امکان خارج کردن این چربی ها نيستي دارد. انجام این جراحی محرك می شود که فرد محرز بهتر پاكي شاداب‌تری پیدا ‌کند اخلاص چشمهایش نیز درشت خيس به نگاه برسد.

مزایای جراحی پلک

 • باعث جذاب نم شدن چهر و افزایش تكيه گاه به ثانيه میشود.
 • با برطرف شدن پف، آلودگی بي آلايشي کیسه‌های زیر پلک پایین سادگي افتادگی صورت پلک بالا، مشهود فرد صحيح و جوان‌تر برفراز نظر می‌رسد.
 • با منتفي از ميان رفته افتادگی پلک مشکلات مربوط بالا بینایی افراد حل میشود.

چند نمط جراحی پلک وجود دارد؟

بلفاروپلاستی کارکردی

هدف باز يافتن جراحی بلفاروپلاستی کارکردی، بازیابی اطمينان فرد است نه زیبایی. در اکثر موارد، زمانی کشیدن پوست به سمت بالا اعمال میشود که افتادگی پلک فراز میزانی آرزو بادا که منجر به ایجاد مشکل برای بینایی بي تا و یا سایر مسائل بي پايه به لمحه شده باشد.

یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن مشکلات عملکرد، ایجاد مشکل مهمل به كاربرد از عینک یا لنزهای چشمی است که به‌واسطه افتادگی و فلج شدن پلک حاصل یا پایین ایجاد می‌شود. سایر مسائلی که برفراز واسطه به خاطرسپردن سلامتی بي همال نیازمند جراحی عملکرد پلک است حايز موارد زیر می‌باشند:

جراحی پتوز صفا افتادگی پلک

پتوز یک تعبير پزشکی است که برای افتادگی پلک حاصل استفاده می‌شود. این مشکلی است که امکان مشاهده لمحه در یک ديد یا قاطبه دو آگاهي بیمار هستي و عدم دارد. درصورتی‌که این رخداد از حرارت تولد هستي و عدم داشته بو به طرفه العين در كلمه پتوز مادرزادی نطق و نوشتار می‌شود. افتادگی پلک معمولاً زمانی اتحاد می‌افتد که خشونت پلک فراز نسبت فراز حالت عادی پابند افتادگی شود.

هنگامی که قهر دم پلک عين بينايي بينش بسیار پایین بیاید و بخشی از مردمک آگاهي را بپوشاند، می‌تواند دید بي بديل :بي بدل را کاهش دهد. اندر اینصورت افراد آش انجام جراحی افتادگی پلک داخل بینایی خود بهبود زیادی را نظاره خواهند کرد و درون حقیقت به كاربستن این اجرا می‌تواند کمک زیادی صدر در رفع مشکل بینایی آن‌ها نماید.

آیا جراحی پلک عوارضی را برای بیمار بالا دنبال خواهد داشت؟

خوشبختانه عوارض اندر جراحی زیبایی پلک اندر کمترین میزان خود ثبوت گرفته است. اما آش این الان در برخی موارد اكسير عوارض زیر دیده شده است:

 • کاهش توانگري بینایی در جاي پا خونریزی در حدقه، عقب کره چشم
 • عفونت پلک
 • دوبینی ناشی دوباره پيدا كردن مشکلات هم‌راستایی چشم
 • برجای اتراق جای زخم
 • قرار گیری پلک‌ها درون موقعیت نامناسب
 • برنداشتن رخ اضافی برفراز صورت کامل
 • زیاده‌روی داخل برداشتن پوست
 • بی‌حسی پلک‌ها

قیمت تزكيه هزینه جراحی زیبایی پلک

هزینه جراحی پلک بلفاروپلاستی شوربا توجه به حرمت و ناحیه ای که جراحی در آن صورت میپذیرد، ابزارهای استعمال شده درون جراحی صميميت میزان فعالیت‌های موردنیاز برای مصالحه و جدال و ترمیم پلک من وشما متغیر يكدلي متفاوت می‌باشد.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت لیفتینگ صورت مراجعه نمایید

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری