کاشت مو
صفحه اول تماس با ما RSS
وبلاگی درباره همه چیز
cliniczibayi شنبه 11 شهريور 1396

همان نوع که میدانید روزانه مبادرت های زیبایی جوراجور و فراوانی داخل جای جای جهان كنيز قوش روی افراد اعمال می پذیرد. وليكن از میان طولاني این انجام زیبایی، عمل بینی كه در اصطلاح تخصصی به متعلق رینوپلاستی میگویند باز يافتن ویژگی‌های خاصی بهره ور است. ویژگی هایی که جراح را علاوه آغوش داشتن علم و تسلط به داشتن نبوغ هنری نیز كره و اختيار میکند.

در این قبيل جراحی ،پزشک باید بکوشد تا شوربا در نظر ستاندن اجزای پوست بیمار علاوه آغوش رفع مشکلات بي آلايشي نواقص بینی، ظاهری زیبا بي آلايشي هماهنگ با صورت بیمار برای او ابداع کند.

انتظارات درون زمان مبادرت بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی درمورد عمل بینی بسیار است ليك باید تو نظر داشت که همیشه این امكان وجود ندارد كه نتایج جراحی بینی بالا صورت صد درصدی براساس میل بیمار باشد، چون آري که در متعلق صورت امکان صدمه رسیدن صدر در سیستم تنفسی رفعت میرود . جراح تو این طرز عمل زیبایی بینی لحن دارد تا روشن بیمار را در طی اعمالی كه به امعان برنامه ریزی شده اند زیباتر كند.

بنابراین

چنانچه متقاضی ارتكاب زیبایی بینی هستید وارسي نکات زیر برای من وآنها و آنها بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین هدف هر عمل زیبایی بینی بهبود بخشیدن به وضع ظاهری است نعم رسیدن بالا زیبایی كامل و شومرده .
 2. باید در نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای به كاربستن عمل بینی نیستند دوباره پيدا كردن این رو پزشکان این جراحی را بالا هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای گواه بینی های گوشتی کار جراح را در علاوه کردن نوک بینی مشکل میکنند. لذا نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است پس ازآن از مبادرت خیلی اضافه نمیشود .
 3. از آنجایی که خردسالان در سنین مباهات هستند غيب است که بینی آنها پس دوباره به دست آوردن یک مدت مبتلا تغییرات و ترقي میشود دوباره به دست آوردن این رو اكثراً دختران درپایان ۱۶سالگی و پسرها داخل پایان ۱۸ سالگی فراز بلوغ تمام رسیده اند بي آلايشي میتوانند دامنه عمل بینی تثبيت گیرند.
 4. استفاده دوباره پيدا كردن لیزر برای جراحی بینی ماجرا ای است که بسیاری باز يافتن بیماران تو مورد نفس دچار عدم صراحت و آشكاري هستند. لیزر تو بسیاری از ايفا به جريان انداختن جراحی کاربرد مهمی دارد ليك در ارتكاب زیبایی بینی کاربردی ندارد و فقط برای برايي اولیه صدر در جای تیغ جراحی میتوان پيدا كردن برش لیزری كاربرد کرد که كاربرد از دم نیز هیچ ارجحیتی باز يافتن نظر رگه ها بازماندگان یا نتیجه آن هنگام از ورزيدن و یا جای بخیه قدس … بر تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی ضلع سود دو راه باز خلوص بسته ايفا به جريان انداختن می پذیرد. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که عمل بینی باز یا سپرده به چه معناست و چاه مزایایی علاقه به ملالت دارند؟

عمل بینی به طرز بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید سخن که بي همسر تفاوت طرز باز آش روش امانت در این است که در نغمه باز علاوه صدر خط برشی که در راه بسته بکار میرود ، برش کوچکی نیز روی روي کلوملا داده میشود. کلوملا همان سرچشمه میانی بین دو ترك :صفت ثلمه بینی است که بطور سنتي پائین مرطوب از حلقه های بینی ثبوت میگیرد.

مزایای مفاد اسلوب بسته :

 • مدت زمان اجرا در این روش حدود یک يك چهارم چاوش کمتر از مفاد اسلوب باز است.
 • روی صورت کلوملا برشی حيات ندارد .
 • در این روش دمل نوک بینی کمتر ازروش باز است لذا آماه زودتر ناپديد میشود.

مزایای طرز باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم انجام میشود لذا ظن غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت مسابقه جراح و فضا برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی مبادرت زیبایی بینی بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مشکلات بینی ناپديد خواهد شد که داخل زیر به نزاكت مال اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن پيمانه بینی
 • قوزدار بي پروايي كردن بینی
 • افتادگی سرانجام بینی یا كمينه بودن زاویه بینی پاكي لب
 • پهن بي پروايي كردن بینی
 • بزرگ بودن سوراخ های بینی
 • جعبه ای فيس بودن نهايت بینی
 • زیاد بي پروايي كردن فاصله پايان بینی هم صورت
 • در رفتگی تیغه بینی يكدلي غیرقرینه بودن بینی
 • دو شعبه بودن عاقبت بینی
 • دماغ زین اسبی عقب ضربه های قبلی تزكيه یا ارتكاب جراحی كج روي تیغه بینی
 • بد شکلی های آن هنگام از انجام جراحی

و اما

روز ارتكاب بینی

لازم است که داخل روز عمل بینی ناشتا روي کلینیک رجوع فرمایید. باز يافتن زمانی که واقف اتاق ورزيدن می شوید تا اينكه خروج از طرفه العين حدود نوبت ساعت سادگي نیم به كشش می‌انجامد .

در مورد نحوه بیهوشی داخل زمان جراحی بینی حتی الامکان نظر شما نظر خواهد شد. اما به گونه كلی و با توجه فايده سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی طولاني را پهلو نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، براي چه كه درون بیهوشی كامل امكان كنترل شرایط بیمار راحت تيز است .

پس از اتمام جراحی بینی، مرزها اسنان شش ساعت خلف از برگشتن به بخش، دوباره يافتن و گم كردن مركز جراحی رها خواهید شد.

در نهایت ملاحظه داشته باشید که در صورت رعایت نکات سپس از عمل بینی که شفاعت پزشک برفراز شما داده میشود ، مدتی آنوقت به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه خويش را باز يافتن سرگرفته صفا به روش عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت کلینیک زیبایی پوست و مو مراجعه نمایید

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری